KONST / Litografier / Färglitografi 13185401
nr 1318 5401
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 14/100, oramat löst blad, bladets mått: 57x78 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:05:32
6/4 17:26:55
2.600 kr
6/4 18:00:32
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies